Sandviç Panel Üretimi Nasıl Yapılır ? Ağustos 17, 2017 – Posted in: Uncategorized – Tags: , , , ,

Sandviç panel üretimi, boyalı galvaniz sac, alüminyum ya da paslanmaz ruloların; sandviç panel makinesinde formlandırılarak, içine poliüretan, taşyünü, PIR, camyünü, XPS, ya da eps polistren madde sıkılarak ya da doldurularak imal edilir. Poliüretan PUR spreyler sandviç panel içine sıkıldıktan sonra (38-40 DNS) istenilen boylarda sandviç panel makinesi tarafından kesilir. Sandviç panel çatı oluştuktan sonra kaldıraçlar ile sandviç panel üreticisi tarafından araçlar üzerine alınarak çatıya çıkarılır ve böylece sandviç panel üretimi tamamlanmış olur.

Sandviç Panel Makinesi

Sandviç panel üretimi yapan firmalar; üretecekleri sandviç panel tipine göre fabrikada hazırlıkları ile birlikte talep doğrultusunda çatı paneli ve cephe paneli üretirler. Makine; formlandırır ve içine dolgu yapar.

Poliüretan Sandviç Panel Üretimi

Sarı köpük adıyla tabir edilen muhteşem özellikli poliüretan sandviç panel.

Sandviç panel üretimi, boyalı galvaniz sac, alüminyum ya da paslanmaz ruloların; sandviç panel makinesinde formlandırılarak, içine poliüretan, taşyünü, PIR, camyünü, XPS, ya da eps polistren madde sıkılarak ya da doldurularak imal edilir.

 

Taşyünü Sandviç Panel Üretimi

100 DNS ve 100 DK. yangın dayanımı ve yüksek yoğunluğu; taşyünü sandviç panel sayesinde ürününü önplana çıkarıyor.