Taşyünü Sandviç Panel Fiyatları – Ağırlığı – Özellikleri Mart 26, 2014 – Posted in: Çatı, Cephe, Taşyünü – Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Taşyünü sandviç panel yoğun iş ve dış bölmeler, çatılar ve tavan panelleri, endüstriyel metal yapımı binada kullanılmaktadır. Yalıtım harika verimliliği, taş yünü çekirdek panelleri genellikle bu binalar yangın-direnci ve akustik fonksiyonlar için kabul sıkışmış.

Sandviç paneller genelde bunların arasında sıkışmış bir yalıtım çekirdeği (metal veya alüminyum) iki dış metal levhalar kapsayacak. Metal levhalar özel yapıştırıcılar ile yalıtım çekirdeğine bağlı. Ürün ön-üretim birimi içinde üretilen, taş yünü sandviç paneller çekirdek verimli bir şekilde çok sayıda hızlı gözlemlemek bina görevlerde istihdam kullanılmıştır.

Taşyünü sandviç panel yalıtım levhası sıra içine yalıtım levhaları kesip rutin sandviç panel üretim hattına ürün besleme hattı imalatı ile sandviç panel üreticisi için tasarlanmıştır. Taşyünü panel çeşitli panel yayılan ve tasarımları için çok sayıda mekanik güç performansları ve kalınlıklarda sunulmaktadır.

Taşyünü sandviç panel yalıtım öncesi sandviç panel hattı tesis edilebilecek azaltan bir lamel değil yer işlemler için mükemmel olan şeritler lamel yalıtım kesme oluşur. Tam toleranslar ve çok yönlü kişiselleştirilmiş boyutları farklı olduğundan, sandviç panel imalat işlemleri rehberlik etmek için L uygun . Umutları’ istiyor kaplama için bir çok yönlü değişir sağlıyoruz.Hızlı yapalım kolay kurmak ve Hayır termal köprüleri ve iyi ısı yalıtım özellikleri Paneller dikey, yatay veya olabilir Güvenilir ve sağlam mekanik verimlilik.

TAŞYÜNÜ SANDVİÇ PANEL FİYATLARI

Metalpanel, bir kez daha karayolu üzerinde, muhafaza yöntemleri için yeni ürün geliştirme ve iyileştirmeler önde giden, aşırı şömine dayanıklı özellikleri ile paneller en yeni teknoloji geliştirdi, Taşyünü sandviç panel fiyatları sürekli üretimi için tasarlanmıştır. İki dış kaplamalı metal levha panel aşırı şömine direnç özelliklerini veren Kaya yünü bir çekirdek yuvarlak. Panel üretim bölümleri ile birlikte, bu ders ayrıca (AKUSTİK değişir) akustik bir kar sunuyor. Paneller gürültü indirim gerçekleştirmek için akustik engelleri ve emme bölgeleri oluşturmak için imal edilecek.  Taşyünü sandviç panel fiyatları ikinci durum içinde ses emme etkisi tetiklemek için metal plaka delikli mikro panel üretim imkanı olabilir.Kaya yünü panelleri ısı yalıtım özellikleri ve şömine özellikleri çok katı yanıt arasında bir denge mevcut.Şimdi tutturmak dayanıklı ve kolay panelleri geliştirdik. Toplantı kolaylığı ve kurmak sıkı olduğundan emin olun. Çatı ve cephe panelleri Dil ve oluk eklemleri ve sakladı bağlantı elemanları ile imal edilmiştir.Mineral yün ile yapılıyor. Bu FONKSİYONU aşağıda izleyen şömine sınıflandırma AS1d0 bir göz atın. Kullanımı ve yazılımı dayanarak, sık sık çeşitli yoğunlukları Kaya yünü malzemeden üretilmiş, 100 kg/m3 ve 140 kg/m3 arasındadır. Şimdi tamamen farklı amaçlar doğrultusunda odaklı profilleri üç çeşitli geliştirdik: